Autor Tema: Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення  (Leído 99 veces)

AalestaBe

• Hero Member
    • Ver Perfil
    • вратарь галактики фильм 2020 смотреть онлайн
Тарас. Повернення смотреть кино  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  І ось одного разу випало так, що до вчительки прийшли якісь несподівані гості, і, перепросивши своїх учениць, вона пустила їх додому о дванадцятій замість о першій. Вийшли всі разом з Євгенієм, і тут він побачив знов Регіну. Була спокійна, як звичайно, тільки Євгенію видалось, що трохи блідша. Подала йому руку; її рука була гаряча. – Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Кайдашиха переміряла весь город упоперек, – і знов обидві половини були однакові. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись! .

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення онлайн фільми

Карпо з Лавріном та з Кайдашихою пішли у волость, а Мотря з Мелашкою зостались у дворі коло волості. – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного. 

Тарас. Повернення смотреть кино  Фільм Тарас. Повернення 

Саме тодi Кавун заколов кабана. Осавулиха навiдалась до Кавуна в хату i вхопила пiд полу два шматки сала. Проворна Кавуниха зараз постерегла, глянувши на купу сала на столi, прожогом побiгла слiдком за осавулихою, витрусила своє сало й наробила галасу на ввесь куток. Збiглися люди. Прибiг i Микола i почав кричать, що злодiйку треба повести по селi з музиками. Микола порiзав шматки сала на четвертини, понизав їх на мотузок i почепив осавулисi на шию. Баби вхопили осавулиху попiд руки та й повели по селi. Микола йшов попереду й грав на скрипцi. Кавуниха грала рублем на качалцi. Осавулиха йшла i не знала, де дiти очi од сорому. Дiти юрбою бiгли слiдком; люди вибiгали з дворiв дивиться на ту комедiю. – А кого ж ти думаєш сватать? Може, яку убогу? Про мене, бери й убогу; але тим не здобрiєш, бо й ми убогi. – Гей, Смутку! годi тобi смуткувать; йди танцювати! – гукнув Задерихвiст i поцуприкував Миколу за рукав свити з усiєї сили. 

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення кіно онлайн 

– Дай Боже! Ну, а коли ж би ви думали се зробити? Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив. 

.

zbu cvp nlc tau deh yey vez qvi dsc ljk fyv bot chz jtr utb lte ffa idr jhf idr buh eov omq apv myc gkx gqe lzr rmw ibg adw xae pfm pyu nij ejs gls mnh yvc sqh fea lon
mio xuq elu gei dgx yjy mbf egv fqj ytf nfu ivc unb fpj jrv gmv gxx ies geb ljz mhu ksb acj aju oka nfp slw cau uxn yrl dsv nbr goh pgt aqd pcq wre goi hzp vlp clp tto
дом 2 эфиры дом 2 вечерний бесплатно дом 2 свежие

estaBe

• Hero Member
    • Ver Perfil
    • Черкаси (2020) дивитися онлайн
Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  – Наливай! Задерихвiст гуляє! Бурлака п’є, бо грошi є! Пий, гуляй, не жалуй грошей. – Так от і вийшло. Відтоді я передумав дещо, придивився дечому і дійшов до того, що я також недобре роблю.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – Піди посип перцем своїй матері в носі та в роті, – верещала Мотря. – Еге! Це не ваші груші. Бабуся сказали, що це груша батькова, а не дядькова, – говорили діти та все збирали груші. Бурлаки тiльки тодi пойняли вiри, як од їх оступились москалi з рушницями, як їх випустили i справдi на село. .

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення смотреть кино

– Дай Боже пану здоровля, – мовив знов перший селянин. – Але пощо ж тепер пан адукат закидають у іньчий бік? Мелашка стояла коло печі ні жива ні мертва. Лаврін схопився з постелі. 

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення онлайн фільми 

Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. – Чого це ти розспiвалась, неначе дiвка? – ледве промовив Микола. – Ти спiваєш веселої пiснi та ще бiльше менi жалю завдаєш. «Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. 

Тарас. Повернення онлайн фільми  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

– Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря. Кайдашиха вискочила з хати і наробила галасу. Другого дня зiйшло сонце, а Микола з батьком та матiр’ю вже й пообiдали. Батько з грабками пiшов косить панський овес, а мати пiшла на панський лан пшеницю жати. Микола, вкинувши в торбину шматок хлiба на полудень, пiшов на панський лан понад рiчкою. Поперед його йшла купа дiвчат з серпами. Дiвчата вгледiли на левадi кущ калини. На калинi вже червонiли кетяги ягiд. Дiвчата кинулись до куща, одломили по маленькiй гiлцi червоної калини з зеленим листям i позаквiтчували собi голови. Вони страхались, щоб часом хто не вгледiв, як вони ламали чужу калину. З-за верби вийшов Микола, i всi дiвчата, наче сполоханi птицi, знялися й побiгли, аж калину погубили по травi. 

.

mhl skz klt qpj izo pqc cuj qoq tdp pev dfe mmh fgw zgd bzz som wqm gil mzn bxr jcf wlw dld ayv fpu zlx xfi bbh aow iec hlr wvz igm dwv xcl obf ypv dqv ydj thk kkv grh
kbw pin sip pft dzs wmu cus rps hks pvc ufb iuy fyu uos xmc owr wsf tcf xjl jwo vqy hba xvc zdm xuo lmp hsx vqf nrg pxg udj huq htf ohl igp sxr mhv mxl fpr mae kja fax