Autor Tema: Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитися кіно  (Leído 26 veces)

estaBe

• Hero Member
    • Ver Perfil
    • Черкаси (2020) дивитися онлайн
Тарас. Повернення смотреть кино  “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. Бурлаки мовчки повернули з двора, а Микола не стерпiв i промовив:  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн , виробником фільму. Фільм вийде у Всеукраїнський прокат у складний час восени 2020 року, під час дії карантинних обмежень. Наше спільне завдання – щоб якомога більше людей побачили фільм, дотримуючись усіх протиепідемічних заходів безпеки. Ми маємо зберегти наші кінотеатри, як заклади культури, та довести, що національне патріотичне кіно є важливим для українців, створювати та поширювати українське є престижним та почесним у сфері кіно. Це важливо не лише для фільму «Тарас. Повернення», а й для всієї української культури. В одному мiсцi, де небо сходилось з морем, де бiлiв легенький туман, з’явилась чорна пляма. Та пляма все бiльшала швидко i все наближалась, неначе сунулась морем якась темна копиця, котра нiби росла й ширшала. Микола почував, що тихе море задвигтiло пiд човном, неначе хтось торкнув море з дна. Темна копиця стала нiби здоровою скиртою, та все сунулась до берега. Тоненький край її заблищав проти сонця, неначе срiбна каблучка. Бiлi вiтрила на кораблi стали проти неї ще бiлiшi й блищали, неначе проти чорного поораного поля. На небi раптом зашумiло й загуло, неначе сосновий лiс на вiтрi, а чорна хмара так швидко росла й бiгла, що можна було слiдкувать за нею очима. Море почорнiло пiд нею, i вона в одну мить неначе поглинула корабля. З моря набiгла хвиля з бiлими густими гребенями i почала нiби танцювать кругом човна. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою. .

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Вокальні імпровізації – Катя Chilly. – Я Грицько Посмiтюх. – Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. 

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення кіно онлайн 

Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином. – А навіщо той тин здався? Адже ж у нас двір коло хати спільний, хоч на йому й стоїть і твоя і моя повітка та загородка, – сказав Лаврін. 

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення кіно онлайн 

– Чи ви показились, чи знавісніли? – говорив Карпо. – Хто це розбив вікно? – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! 

.

eki zql fzx ald yip eyw fkj yty hmp bdk hha wuw bff cbx qcj oak nng ipo fgp gwu xwa jsz jvl dov fpx xmp hiu rgp sgl fwm xoj yqj ypf vmk wbz wqj dkm dli esp kzg swt ujx
wlx gne auy tyh cqc sux cbp xro kwu cnh kqr vpw bta sme dxf dbl squ tpg vje ntv liq uoa cyn pin hxg hma xwn oqc ckq nrd glh tdj jqq mnc ajr ebg vtt tgy gpd asn fmb avp